Mūsų sprendimai

Pagalba žarnynui > Mūsų sprendimai

Mūsų sprendimai jūsų žarnyno sveikatai

Esame sukūrę produktų virškinimo traktui asortimentą (vaistų, medicinos prietaisų). Susipažinkite su visais mūsų produktais, jų sudėtimi bei naudojimosi instrukcijomis.

Ūminis viduriavimas

smecta®

smecta®

Diosmektitas, 3 g.

Vaistas

- vaikų nuo 2 metų ir suaugusiųjų ūminio viduriavimo kartu su geriamaisiais rehidratuojančiais tirpalais bei suaugusiųjų lėtinio viduriavimo gydymui;
- simptominiam suaugusiųjų skausmo, susijusio su funkciniais žarnyno sutrikimais, gydymui.
smectaGO®

smectaGO®

Diosmektitas 3g.

Medicinos priemonė

-Suaugusiųjų ir vyresnių kaip 8 metų vaikų ūminio viduriavimui gydymui
-Suaugusiųjų lėtinio viduriavimo arba pilvo skausmo gydymui

Epizodinis vidurių užkietėjimas

Forlax®

Forlax®

Makrogolis 4000, 10g.

Vaistas

Skiriamas simptominiam vidurių užkietėjimo gydymui suaugusiems žmonėms ir vyresniems nei 8 metų vaikams1.
1Gydant vidurių užkietėjimą, „Forlax®“ turi būti tik papildoma priemonė, svarbiausias dalykas – sveikai gyventi ir maitintis.

„Smecta® yra milteliai paketėliuose, skirti geriamajai suspensijai ruošti, kurių veiklji medžiaga yra diosmektitas: diosmektitas – molis, kuris padengia virškinamojo trakto gleivinę ir taip gydo ūmaus viduriavimo simptomus. Paklauskite vaistininko patarimo. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją. Atidžiai perskaitykite instrukciją. Kadangi „Smecta® turi absorbento (kitas medžiagas sugeriančių) savybių, šis vaistas gali paveikti kitų vaistų pasisavinimą. „Smecta® nereikėtų vartoti vienu metu su kitais vaistais (turi būti geriamas mažiausiai likus dviem valandoms iki arba praėjus dviem valandoms po kitų vaistų vartojimo).

„SmectaGo®“ yra paruošta vartoti geriamoji suspensija paketėliuose (medicinos priemonė), skirta:
-Suaugusiųjų ir vyresnių kaip 8 metų vaikų ūminio viduriavimui gydymui. Vaikams ūminio viduriavimo gydymas turi būti derinamas kartu su geriamuoju rehidrataciniu tirpalu, siekiant išvengti dehidratacijos.
-Suaugusiųjų lėtinio viduriavimo arba pilvo skausmo gydymui.
Paklauskite vaistininko patarimo. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją. Atidžiai perskaitykite instrukciją. Tarp smectaGo ir kitų vaistų vartojimo rekomenduojamas 2 valandų laiko tarpas.

„Forlax® yra milteliai paketėlyje geriamajam tirpalui ruošti, kurių sudėtyje yra makrogolio 4000, osmosinio poveikio vidurius laisvinančio preparato, dar žinomo kaip polietilenglikolis (PEG). Makrogolis 4000 sulaiko vandenį išmatose, minkština kietas išmatas ir didina jų tūrį. Dėl to pagreitėja žarnyno tranzitas ir išmatos lengviau pasišalina, o tai suteikia natūralų palengvėjimo jausmą.