Slapukų politika

Šios slapukų politikos tikslas – aprašyti šioje interneto svetainėje naudojamų slapukų rūšis ir jų naudojimo būdus bei pateikti informaciją apie slapukų valdymą. Šioje interneto svetainėje renkamų duomenų valdytojas yra „Ipsen Consumer HealthCare“ (pagal Prancūzijos įstatymus įsteigta ir veikianti įmonė (société anonyme simplifiée), įmonės kodas (Nanterre RCS) 479 322 356, buveinės adresas – 65 quai Georges Gorse, Bulonė-Bijankūras, 92100, Prancūzija). Įmonės paskirtas (-a) duomenų apsaugos pareigūnas (-ė) – Marion Martinez (rgpd@mayoly.com).

Kas yra slapukai ?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, siunčiami į Jūsų įrenginį, kai lankotės interneto svetainėje. Jie saugomi Jūsų įrenginio standžiajame diske.

Kai kurie slapukai laikomi būtinais ir naudojami siekiant palengvinti esmines užduotis interneto svetainėje, pvz., padėti naudotojams veiksmingai naršyti tarp puslapių ir užtikrinti, kad svetainė veiktų saugiai ir efektyviai.

Kitų slapukų tikslas – valdyti našumą ir stebėti svetainės naudojimą Ipsen naudoja slapukus savo svetainėse siekdama suprasti, kaip tokios svetainės yra naudojamos, kad galėtų jas nuolat tobulinti ir plėtoti.

Pagal ES direktyvą 2009/136/EB, Jūsų įrenginyje saugosime slapukus, jei jie yra būtini. Jei naudosime kitus nebūtinus slapukus, paprašysime Jūsų leidimo.

Dažniausiai informacija, surinkta naudojant slapukus, negali tiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės, tačiau kai kuriuose slapukuose gali būti asmens duomenų, pvz., IP adresas, apsilankymo interneto svetainėje data ir laikas, operacinė sistema, naršyklė ir naudotojo patekimo į svetainę būdas (norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis ir kaip su mumis susisiekti, taip pat susipažinti su savo teisėmis, peržiūrėkite interneto svetainės privatumo pranešimą).

Kokius slapukus naudoja ši interneto svetainė?

Ši interneto svetainė naudoja būtinus slapukus, siekdama valdyti naršymą svetainėje, būtiną funkcionalumui ir saugumui užtikrinti naudotojo atžvilgiu.

Svetainėje taip pat naudojama žiniatinklio analizės funkcija, suteikianti „Ipsen“ informaciją apie svetainės lankytojų elgesį, pvz., paieškos sistemų raktinių žodžių, nukreipusių naudotoją į svetainę, nustatymą, kiek laiko naudotojai praleidžia svetainėje, kuriuos puslapius jie lanko ir kurie puslapiai yra labiausiai lankomi.

Kaip nustatyti ar pakeisti slapukų nustatymus?

Pirmą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje, Jums bus suteikta galimybė valdyti slapukus. Vėliau tai galėsite daryti periodiškai. Galėsite priimti visus slapukus arba pasirinkti, kuriuos slapukus priimti ar atmesti. Jei atmesite tam tikrus slapukus, jie nebus siunčiami į Jūsų įrenginį.

Be to, slapukus galite valdyti daugumoje interneto naršyklių, naudodami naršyklės nustatymus. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus (įskaitant informaciją apie tai, kokie slapukai buvo nustatyti), apsilankykite www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.

Kas nutinka, kai dalinatės turiniu socialinės žiniasklaidos platformose?

 Jei dalinatės „Ipsen“ turiniu socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“ ir „Twitter“, Jums gali būti siunčiami slapukai iš šių interneto svetainių. Šių slapukų nustatymo nekontroliuojame, todėl norėdami sužinoti daugiau apie slapukų valdymą, peržiūrėkite trečiųjų šalių interneto svetaines.