Patarimai

Pagalba žarnynui > Patarimai

Patarimai jūsų žarnyno sveikatai

Žarnyno turinio judėjimo sutrikimai (viduriavimas arba vidurių užkietėjimas) arba žarnyno diskomforto pojūčiai (padidėjęs dujų išsiskyrimas, pilvo pūtimas): kartais mūsų virškinimo sistemos veikla sutrinka… Sužinokite daugiau apie virškinimo trakto sutrikimus ir susipažinkite su visais mūsų patarimais, kaip pagerinti žarnyno sveikatą! Toliau esančiuose skyriuose rasite informacijos ir praktinių patarimų apie virškinamojo trakto sutrikimus.

Ūminio viduriavimo apibrėžimas, jo priežastys ir gydymas jums nebebus jokia paslaptis. Skyriuje apie viduriavimą taip pat rasite išsamesnės informacijos apie keliautojų viduriavimą (dar vadinamą keliautojų diarėja) ir gastroenterito epidemijas.

Be epizodinio vidurių užkietėjimo apibrėžimo ir dažniausiai pasitaikančių priežasčių, jūs taip pat sužinosite, kokius maisto produktus valgyti ir kokių vengti esant vidurių užkietėjimui, kodėl vidurių užkietėjimas dažniau pasireiškia moterims (dar dažniau nėščiosioms) ir susipažinsite su mūsų higienos ir mitybos patarimais, kaip išvengti vidurių užkietėjimo. Nurodomos įvairios vidurius laisvinančių vaistų grupės, skirtos epizodiniam vidurių užkietėjimui gydyti.

Gero skaitymo!